Среда, 24.04.2024, 00:34
Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта
Категории раздела
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 61
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Виховна робота

День пам'яті жертв голодоморів

І пам’яті свіча не згасне…

 

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам'ять назавжди залишається з нами. Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.

Пам’ятна книга історії українського народу містить в собі багато славних сторінок, та серед них є кілька, написаних криваво-чорним кольором. Чи не найчорнішою сторінкою історії українського народу є голодомор 1932 - 1933 років.

З метою гідного вшанування пам'яті жертв, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932- 1933 років, голодоморів 1921-1922, 1046-1947 років в Україні, забезпечення належної організації та проведення у 2019 році заходів до Дня пам'яті жертв голодоморів в Старонекрасівській школі відбулися ряд заходів, в яких активну участь прийняли вчителі та учні школи.

Так, 22 листопада пройшла загальношкільна тематична лінійка «Запалімо свічку пам’яті». Документальні факти тих років відкривали учням страшну правду про сплановане винищення українського народу. Колосся в траурній стрічці, запалена свіча пам'яті та коровай – це лише часточка данини вічного спомину про безвинно загиблих у цій страшній голодоморній круговерті.

Протягом тижня в шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка «Жахливі 30-ті…» , яка демонструвала учням відомості про трагічні події голодоморів, що стали наслідком злочинних дій, вчинених комуністичним тоталітарним режимом.

В шкільному прес-центрі, учнівським самоврядуванням, випущена стіннівка « Пам’яті жертв Голодомору».

Вчителями історії, протягом тижня, проводилися інформаційні хвилинки «Крокуючи роками Голодомору».

Диспут «Трагічні уроки історії», проведений вчителем історії Хрустальовою О.М. з учнями10-11 класів, розкрив суть трагедії голодоморів та їх вплив на долю українського народу, на історичну пам’ять сучасників.

Наш священний обов’язок – зберігати в пам’яті і глибоко вшановувати наших предків, тих людей, котрі становили наше родинне дерево, єднали наступність наших родин і пішли у вічність насильницькою, мученицькою смертю!

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

 

 

Педагог-організатор Кайряк Н.Г.

Категория: Виховна робота | Добавил: lenastn (25.11.2019)
Просмотров: 214 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт
Пошук